Hurda Kurşun Alımı

Çağlayan Metal Geri Dönüşüm, tüm Türkiyeden Hurda Kurşun alımı yapmaktadır.Firmamız 2000 yılında İstanbul Kağıthane merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluş amacımız Geri dönüşüme, Ülke ekonomisine katkı sağlamak, çalışanlarına ve çevresine karşı sosyal sorumluluğunun bilince olmaktır.Hurda Kurşun tüm ülkemizde yoğun miktarlarda bulunmakta ve yoğun olarak çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.İşte bu yüzde Kurşun Hurdası çok değerlidir, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda Hurda Kurşun alımları yapmaktayız.Hurda Kurşunnuz var ve değerlendirmek istiyorsanız bizlere iletişim bölümümüzden veya çağrı merkezlerimizden ulaşabilir.Hurda Kurşun larınız için fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.Çağlayan Metal Geri Dönüşüm olarak Kurşun Hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.

Hurda Kurşun, Geri Dönüşüm sektöründe çok önemli bir yer tutmaktadır, Çeşitli sektörlerde kullanılması ve Türkiye'de çok miktarda bulunması sebebiyle yüksek tonajlarda hurdası çıkmaktadır. Çıkan Hurda Kurşunların geri kazanımı için Metal Geri Dönüşüm firmaları devereye girmekte, hem sizlere , hemde ülke ekonomisine geri kazanım yaparak katma değer katmaktadır.Hurda Kurşunlarınızı piyasanın üzerinde nakit olarak alım yapmaktayız.

Hurda Kurşun Fiyatları

Elinizde bulunan hurda kurşunlarınızı değerlendirmek için bizlere 0212 283 39 82 ve 0532 514 47 62 nolu telefonlarımızdan irtibata geçebilir, Güncel hurda kurşun fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hurda Kurşun Alımı

Hurda Kurşun özellikle kullanım alanları ve çok fazla tüketilmesi sebebiyle geri dönüşüm için çok önemli metallerden birisidir.Ayrıca Elinde Külçe Hurda Kurşun bulunan müşterilerimiz için aracılık yapmaktayız.

Profesyonel Hizmet

Talebiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak mevcut hurdalarınızın tam değerini öğrenebilirsiniz. Tüm Hurda çeşitleri gibi hurda kurşun'da KDV muaf olup, Fatura ve sevk irsaliyesi ile sevkiyatı yapılmaktadır.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz