Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda kurşun fiyatları, LME Londra metal borsası baz alınarak her gün güncellenmektedir.Elinizde bulunan kurşun hurdalarınıza en yüksek değerden fiyat teklifi almak için bizlere 7/24 çağrı merkezi numaramızından ulaşabilirsiniz.Hurda kurşun fiyatları KDV den muaf olup sevk irsaliyesi ile sevkiyatı ve yüklemesi yapılmaktadır.
İşletmemizin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nın vermiş olduğu tüm lisansları bulunmaktadır.
Hurda Kurşun, Geri Dönüşüm sektöründe çok önemli bir yer tutmaktadır, Çeşitli sektörlerde kullanılması ve Türkiye'de çok miktarda bulunması sebebiyle yüksek tonajlarda hurdası çıkmaktadır. Çıkan Hurda Kurşunların geri kazanımı için Metal Geri Dönüşüm firmaları devereye girmekte, hem sizlere , hemde ülke ekonomisine geri kazanım yaparak katma değer katmaktadır.Hurda Kurşunlarınızı piyasanın üzerinde nakit olarak alım yapmaktayız.

Hurda Kurşun Fiyatları

Elinizde bulunan hurda kurşunlarınızı değerlendirmek için bizlere 0212 283 39 82 ve 0532 514 47 62 nolu telefonlarımızdan irtibata geçebilir, Güncel hurda kurşun fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hurda Kurşun Alımı

Hurda Kurşun özellikle kullanım alanları ve çok fazla tüketilmesi sebebiyle geri dönüşüm için çok önemli metallerden birisidir.Ayrıca Elinde Külçe Hurda Kurşun bulunan müşterilerimiz için aracılık yapmaktayız.

Profesyonel Hizmet

Talebiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak mevcut hurdalarınızın tam değerini öğrenebilirsiniz. Tüm Hurda çeşitleri gibi hurda kurşun'da KDV muaf olup, Fatura ve sevk irsaliyesi ile sevkiyatı yapılmaktadır.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz